Nejdříve si pojďme definovat, co pro nás úspěch znamená? Pro Investman znamená úspěch zejména to, jakou hodnotu vracíme zpět a kolika lidem pomůžeme k růstu. Pro někoho jsou důležité čísla a výsledky, my dáváme přednost hodnotě a kvalitě.

Neúspěch bereme jako ponaučení a tvrdou školu, proto je dobré si připomenout jaké byly naše první úspěchy a neúspěchy a podívat se tak do zákulisí firmy a také zjistit co se stalo, či nestalo.
Naším prvním velkým úspěchem bylo propojení vietnamského velkoobchodu a e-commerce. Začali jsme prodávat oblíbené produkty ze SAPY na internetu, tak aby se je mohl každý vyzkoušet. Za první měsíc se nám podařilo na českých slevových portálech prodat více jak 100 000 produktů a mít přes 2300 recenzí. Při tomto projektu jsme zažili i své první neúspěchy. Ponaučili jsme se z konkurenčního boje, fungování logistiky a ve zlepšování vztahů ve firmě.

Další odvětví, které stojí za zmínku jsou finance. Pochopili jsme se, že osobní růst a vzdělávání nám pomůže znovu vstát, a proto jsme se rozhodli věnovat se vzdělávání ve finanční gramotnosti. Na základě toho vznikly dvě firmy “Vy a partneři” a “STT Group”.

Na této cestě jsme zjistili, že je mnohem důležitější to, co lidem předáváme, než to kolik firma prodá produktů či služeb. To je důvod, proč bratři Nguyenovi založili neziskovou organizaci a nezištně se zapojují do jejich aktivit.