“Hollywoodský” týden v Investmanu!

⬇ For English scroll down please ⬇

CZ

Co nás potkalo za posledních 7 dnů? Nejsme sice Hollywood, za to máme ve společnosti skvělé herce a režiséry. Povedlo se nám za uplnyulý týden natočit rovnou dvě videa!

Prvního se ujmul Radek Mužíček při natáčení rozhovoru s rodinnou účetní firmou CEG a druhé video režíroval Toni Nguyen pro Vodafone a jejich náborové video. Vše s naší šikovnou kameramankou a postprodukcí Chou Nguyen.

Jako první novinku vám sdělíme to, že jsme s podporou projektu Hodnotného podnikání vytvořili rozhovor se Šárkou Pelikánovou, naší obchodní partnerkou z Connect Economic Group. Šárka zde působí jako majitelka a jednatelka společnosti. Connect economic Group nás zaujala tím, že dbají na vysoké hodnoty, jako je rodina a zdraví, co se projevuje v jejich firmě tak, že se můžou na sebe spolehnout, důvěřují si a funguje mezi nimi otevřená komunikace. S takovým nastavením ve firmě plně souhlasíme! Rozhovory podobného typu tu budou pod vedením projektu “Hodnotné podnikání” častěji.

Dále se nám povedlo natočit náborové video pro Vodafone pod záštitou našeho projektu Vietjobs! Natáčení trvalo celé odpoledne a hlavními režiséry byly Chou Nguyen a Toni Nguyen, na které jsme ve firmě pyšní. Toní Nguyen s kameramankou Chou Nguyen se vydali do velkého Vodafonu, kde zjisťovali jaká zde panuje firemní kultůra a jaké jsou zde pracovní příležitosti. Na videa se muzete těšit v nejbližší době 🙂 

Čtěte, sledujte a napište nám, jestli vás napadá někdo, kdo by mohl vystoupit v dalším rozhovoru pro Hodnotné podnikání. 

Články o Hodnotném podnikání a naborovém videu očekávejte samostatně na webu.

Děkujeme za skvělý týden a těšíme se na další zážitky!

ENG

What’s been going on in the last 7 days? Well, Investman may not be Hollywood, but we have great actors and directors, which managed to record two videos in one week!

The first one, done by Radek Mužíček, was an interview with the family accounting company Connect Economic Group (CEG). The second one, directed by Toni Nguyen, shot and edited by Chau Nguyen, is a recruitment video for Vodafone. In the first video, we had an interview with our business partner Šárka Pelikánová from CEG in support of the project “Hodnotné podnikání”.

Šárka is the owner and managing director of the company. We were impressed by the fact that they care about high values ​​such as family and health, which is reflected in their company culture. Employers and employees can trust, rely on each other, and communicate openly. We fully agree with this working culture! Interviews of this type will included the project “Hodnotné podnikání.”

In the second video, we managed to shoot a recruitment video for Vodafone under our project Vietjobs. It took us a whole morning to shoot the videos.

Big thank you to chief producers Chau Nguyen and Toni Nguyen. We are proud to have you in our company! The video introduces you to their corporate culture and job opportunities at Vodafone.

Stay tuned because the videos are coming out soon! Follow us for more interesting content. Please don’t hesitate to message us who you think we should interview next for our project “Hodnotné podnikání.”

There will also be articles about “Hodnotné podnikání” and recruitment video published on our website, check them out!

Thank you for great week and we look forward for more experiences!